שערים לחניה

בשנים האחרונות גבר השימוש בשער לחניה. אפשר למצוא אותם בבתים פרטיים, בחניונים של בנייני דירות וגם בכניסה לחניות של קניונים, בתי עסקים, מוסדות ומפעלים. בעצם זה מאפשר לכם כבעלי המקום לבחור למי לתת גישה ולמי לא וזה כמובן מוסיף רבות לתחושת הביטחון שלכם ושל שאר השוהים במתחם. מלבד מניעת כניסתם של אנשים לא רצויים מטעמי בטיחות, יש לכך תפקיד נוסף וזה לשמור על מקומכם. כמה פעמים חזרתם הביתה בסוף יום עבודה וגיליתם שמישהו אחר תפס לכם את המקום בו אתם חונים? וכמה פעמים הגעתם עם האוטו למתחם של מקום העבודה להחנות, רק כדי לגלות שחנו בו רכבים רבים ממקום אחר שניצלו את השטח הפנוי? באמצעות המוצרים של חברת אנ.אס עבודות אלומיניום, לא תצטרכו להתמודד עם המצבים האלו יותר.

סוגי השערים

חברת אנ.אס עבודות אלומיניום היא חברה שהקמנו כדי לתת מענה מתקדם ואיכותי באמצעות עבודות אלומיניום. אנו מתמחים במגוון פתרונות תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של מוצרים עשויים מאלומיניום, כמו פרגולות אלומיניום, גדרות, מעקות, שערים מאלומיניום וגם דגמים חשמליים לחצר ולחניה.

  • דגמים חשמליים לבית פרטי
  • הרמה
  • הזזה

מנגנון הרמה הוא מה שאתם רגילים לראות בכניסה לחניונים ציבוריים כמו בקניון ובחניון עירוני. סגנון כזה הוא קל לתפעול והוא אינו מכסה או חוסם את פנים של השטח. עובדה זו היא יתרון בכל מקום בו יש מאבטחים בכניסה לחניון, שצריכים לבדוק את הרכבים ולהשקיף בחצי מבט גם על הרכב הבא בתור. לעומת זאת, בתור סוג כניסה לחניות ביתיות הם פחות מתאימים. לבתים פרטיים ולבנייני דירות אנו ממליצים על סוג הזזה חשמליים. בדרך כלל חניון של בניין מוקפת בגדר או חומה, מלבד בצד בו המכוניות אמורות להיכנס ולצאת. שער לחניה חשמלי של חברת אנ.אס עבודות אלומיניום, יוכל להשלים את סגירת השטח ולמנוע לא רק כניסה של רכבים זרים, אלא גם השתחלות של אנשים מתחת ומעל הגדר, והצצה פנימה לראות אילו רכבים חונים במקום.

שער לחניה מאלומיניום יש יתרונות רבים

  • הם עמידים בפני שינויי מזג האוויר
  • קלים להתקנה ואינם דורשים תחזוקה מיוחדת ומורכבת
  • מנגנון חשמלי מתקדם – בחברתנו תוכלו למצוא דגמים העשויים מאלומיניום עם מנגנון חשמלי מתקדם, שיאפשר לכם לשלוט בסגירה ובפתיחה בקלות רבה וללא מאמץ.
  • כאשר בוחרים במנגנון איכותי מפחיתים במידה ניכרת את מספר התקלות שעלולות להתרחש, ואתם כבר יודעים כמה מרגיז זה יכול להיות כשאתם ממהרים לצאת עם הרכב והיציאה לא נפתחת.

מבין הסוגים השונים של שער לחניה, חברת אנ.אס עבודות אלומיניום מציעה לכם דגמים מאלומיניום באיכות גבוהה, שעולים ביתרונותיהם על פני שאר הסוגים. עבודות האלומיניום שלנו:

מעקות חוץ מעוצבים למדרגות  פרגולת מתכת למדרגות בעיצובים שונים

חייגו עכשיו