שער כניסה

שער כניסה מותקן בבתים במטרה אחת ויחידה – הגנה על הבית מפני גנבים או אנשים עם מטרות לא טובות, והגנה על החצר מנזקי מזג אוויר. כל בעל בית רוצה לשמור על הפרטיות שלו. אז מהם בעצם הדגמים הקיימים בשוק והמחיר שלהם?

באופן כללי קיימים 2 דגמים עיקריים וזה תלוי בעיקר בדרך שבה אתם בוחרים לפתוח את הגישה לבית. הצעת המחיר היא כמובן בהתאם לסוג הדגם, מידות ומבנה הבית שלכם והאדמה עליה מתקינים את המוצר.

  1. לבית על צירים – הבסיס של הדגם הזה הוא שני צירים משני הצדדים, וזהו מוצר מאוד גמיש מבחינת מיקום, אך בגלל המבנה שלו הוא לא יוכל להגיע במימדים גדולים ובמשקל כבד, מכיוון שלשני הצירים הללו יש הגבלת משקל. הפתיחה של דלתות הדגם היא סטנדרטית ומאוד רגילה, כמו פתיחה של דלת רגילה ולכן צריך שיהיה מרווח ומקום לדלתות להפתח משני הצדדים.
  1. דגם נגרר – הבסיס שלו הוא גלגלים, כמו דלת הזזה וזהו פתרון משמעותי למי שסובל מחוסר מקום הדלת שחוזרת למקום ממנו היא הגיעה. שער כניסה נגרר דורש פאראמטר אחד עיקרי שאי אפשר לפסוח עליו והוא קרקע מישורית, מכיוון שהדגם נבנה על גבי מסילה שמחוייבת להיות מותקנת על אדמה ישרה.

האם זה אפשרי לבחור צבעים?

בטח זה אפשרי. קיימות 2 טכניקות עיקריות לצביעה של שער לבית. צביעה בריסוס וצביעה בתנור. את העבודה הזאת אפשר להפנות למסגר, כמובן שצביעה בריסו היא הפלות אפקטיבית ואנחנו מליצים עליה פחות מכיוון שהיא מייצרת שכבה קלה של צבע שיכול לדהות במשך הזמן או שהצבע יכול להתקלף. אנחנו ממליצים על צביעה בתנוא שהיא צביעה איכותית יותר והתוצאות שלה מחזיקות מעמד לטווח הארוך אבל גם המחיר הוא בהתאם.

כמו בכל שאר המוצרים שלנו, גם בתהליך התכנון והייצור אנו מקפידים על כל פרט קטן. החל מבחירת חומרי הגלם בהם נשתמש וכלה בבורג הקטן ביותר. הכל כדי שבסופו של דבר אתם תקבלו את הדגם שחלמתם עליו, בצורה, בצבע ובסגנון שאתם אוהבים, ועם מידת הבטיחות והיעילות שאנחנו יכולים לספק לכם. המוצר משמש בעיקר לאנשים המתגוררים בבית פרטי או בעלי עסקים ומתחמים. הצבת גישה בחזית, משלימה את הגדר או החומה שמקיפה את השטח ומסייעת לסגור אותו בפני אנשים לא רצויים וכך להפחית את הסיכוי לפריצות או למעשי וונדליזם והשחתה.

דגם מאלומיניום
אנחנו בחברת אנ.אס עבודות אלומיניום, מאמינים שתפקידו של המוצר הוא להגן עליכם ולאפשר לכם להסתובב בחופשיות בתוך השטח שבבעלותכם, אך אין זה אומר שהמראה חייב להיות תעשייתי או משעמם ובכך לפגוע במראה הכללי של הבית. אנחנו יודעים שהשקעתם מחשבה רבה בעיצוב הבית ובנראות החיצונית שלו, ולכן הדגמים שלנו לא רק יעילים אלא גם מעוצבים בסגנונות מתקדמים, כך שיתאימו לכל בית. אפשר לבחור בדגמים העשויים מאלומיניום עם שלבים כך שניתן לראות את שטח החצר מבחוץ, אפשר לבחור בשילוב שער אלומיניום עם חומרים נוספים, כמו זכוכית ועץ, אפשר לתכנן את הדגם כך שבחלקו העליון יהיו גילופים או עיטורים מעניינים ולכל אפשרויות הבחירה האלו ניתן להתאים גם ידית מעוצבת.

שער כניסה לבית מעוצב

את הבחירה בסגנון העיצוב של המוצר, אנו משאירים לכם, אך מעמידים לרשותכם את הניסיון הרב שלנו ואת הידע שצברנו כדי לתת לכם טיפים ולכוון אתכם לדגם שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. בנוסף, נוכל לשלוח אליכם איש צוות שייקח מידות ויתרשם מהמאפיינים בשטח, ולפי זה יציע לכם את הסוגים המתאימים. המוצרים יכולים להיות בעלי מנגנון פתיחה ידני ובעלי מנגנון פתיחה חשמלי, והבחירה תלויה בעיקר בכם ובתקציב העומד לרשותכם. ככל שיהיה מעוצב יותר המחיר שלו יעלה כמובן. סוגי העיצובים של המוצר הם מגוונים, דגמים עם זכוכית סורגים מעוטרים, סגנון מינימליסטי, הייטקיסטי ויותר מעוטר ומושקע מבחינה עיצובית. קיימים דגמים נוספים שאפשר לשל בהם צבע ורצועות.

למתחמי עסקים

המוצר מתאים לא רק לבתים פרטיים, אלא גם כאמור, לעסקים ובעלי מתחמים. במקרים כאלו אנו ממליצים דווקא על שערים חשמליים מאלומיניום. כמנהלים זה לא הגיוני לצפות מכם לקום ולפתוח בכל פעם שמישהו עומד בפתח וגם אי אפשר להשאיר אותו פתוח במהלך היום, כי כך לא תדעו מי נכנס ומי יצא.

באמצעות הדגמים החשמליים שלנו, תוכלו לשלוט בקלות מכל מקום בפתיחה ובסגירה על ידי חיוג לטלפון, לחיצה על כפתור ודרכים נוספות.
אפשרות נוספת היא לתת לכל עובד או אדם עם הרשאת כניסה, כרטיס אלקטרוני שאותו הוא יעביר וזה יגרום לדלת להיפתח בפניו.

את המוצרים שלנו אי אפשר לפספס! כנסו לאתר הבית שלנו ותוכלו להתרשם מהקטלוג שלנו וממגוון עבודות האלומיניום שאנו מתכננים ומייצרים. צרו איתנו קשר להזמנת שער כניסה.

חייגו עכשיו