שערים נגררים

אל תשאירו את המתחם שלכם ללא הגנה. צרו קשר עם חברת אנ.אס ונתאים לכם שערים נגררים. מהו בעצם הפרודוקט? מדובר בפתרון המודרני המתקדם ביותר להגנה על מתחמים. הם מונעים כניסה של גורמים לא רצויים, מאפשרים פרטיות ומוסיפים לתחושת הביטחון שלכם כבעלי עסק או מוסד, וגם לתחושה של שאר השוהים במתחם וביניהם העובדים שלכם ולקוחות.

סוגי שערים נגררים

  • הסוג הנגרר – נעים על גבי מסילה (עליונה או תחתונה) מסוג הזזה שמונח על גבי מסילה, ומעניק לו יציבות עצם היותו מונח עליה, אותם בטח ראיתם כמעט בכל פתח לבית פרטי, בכניסה למכונית, שלאחר שהשער לבית נפתח למעשה הוא מוביל לחנייה
  • הסוג החופשי (קונזוליים) – זהו שער חשמלי שאינו עובד על מסילות אלא ע”י ריחוף בעזרת גלגלים עשויי פלדה יציבים במיוחד. ישנה עינית אלקטרונית שמאפשרת לפתוח אותו באמצעות שלט.

שני הסוגים מתאימים להפעלה במגוון שיטות הכוללות: כרטיס מגנטי, חיוג לטלפון ושלט רחוק, וגם באמצעות הפעלה ידנית במקרה הצורך.

לשערים נגררים יש יתרונות רבים

  • הם מונעים כניסה ושוטטות של גורמים לא רצויים, ובכלל זה וונדליזם וניסיונות פריצה.
  • והם מאפשרים שליטה נוחה וקלה לתפעול בידי אנשים מורשים בלבד שאתם תבחרו.
  • למעשה, הם נותנים לכם תחושת שליטה ובטחון במתחם כולו.
  • אין בהם הגבלת גובה מה שמאפשר כניסה של כל סוגי הרכבים.
  • אפשרות התאמה אישית – על פי הצרכים שלכם: מבחינת גודל, עיצוב ועוד.
  • הם עמידים במיוחד לארוך זמן רב
  • הם נפתחים ונסגרים בצורה מהירה ולא מסורבלת

אם אתם רוצים לקבל ייעוץ מחברה מקצועית ובעלת ניסיון בייצור והתקנה, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, בחברת אנ.אס עבודות אלומיניום, ולקבל מגוון פתרונות מיגון בתחום עבודות מאלומיניום. בשיחת טלפון אחת פשוטה תוכלו לתאם אתנו פגישה ראשונית, בה נגיע לשטח, נתרשם מהשאיפות שלכם, ניקח מידות ולאחר מכן נוכל לספק לכם תכנית מתאימה לייצור שער נגרר בהתאמה אישית.

שערים נגררים חשמליים

נועד לענות על צורך פונקציונאלי הכולל תחימת שטח ובקרה על כניסה לתוך המתחם. העובדה שלדגמים אילו יש תפקיד חשוב בהגנה אינה מחייבת פשרה לגבי המראה שלו. בחברת אנ.אס עבודות אלומיניום אנו מאמינים שאפשר לתכנן דגם שימלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר, וגם יוסיף וישפר את מראה המתחם.

הכל תלוי בעיצוב נכון וביצירתיות של המתכננים. זה לא חייב להיות בעל מראה תעשייתי, ועם קצת מעוף וידע בתכנון ועיצוב אפשר לייצר מגוון רב של דגמים בעיצובים וסגנונות שונים, שיוכלו להשתלב בקלות במתחם שלכם וגם לשדרג את מראהו מבחינה חיצונית. הדגמים שאנו מייצרים נבנים בסטנדרטים גבוהים ומחומרי גלם איכותיים בלבד, והם מתוכננים בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח, בהתאם לדרישותיו ולמאפייני המתחם.

לצוות שלנו יש ניסיון רב וידע בתכנון וייצור הדגמים בעיצובים מתקדמים ובהתקנה מהירה, מיומנת ובטיחותית, גם עבור לקוחות פרטיים וגם עבור לקוחות עסקיים ומוסדות. המודלים שלנו יכולים לשמש אתכם בכניסה למתחם כולו או בכניסה לחניון, וגם כמיגון למתחם בטחוני או מחסנים לוגיסטיים.

אנו מתמחים בכל סוגי עבודות ושערי אלומיניום הכוללות פתרונות מגוונים: תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של שערים נגררים לחנייה, וגם דגמי אלומיניום חשמליים, לחצר ולכניסות. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? השאירו פרטים ליצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה אטרקטיבית.

חייגו עכשיו