שערים לבית

בעבר לא השקיעו כל כך הרבה בשערים לבית שהם בעצם ההגנה הבסיסית שלנו. לא חששנו להשאיר תריסים פתוחים, הסורגים לא היו מוצר נפוץ כל כך ובכלל – החיים ההרמוניים עם השכנים העניקו חמימות משפחתית ותחושה בטוחה כי אף אחד לא יפגע במקום מגורים שלנו גם אם נתרחק ממנו. אך היום, אופי החיים השתנה ואם לא נשמור על מגורינו – אנחנו הראשונים שנסבול מהדבר.

שער לבית מאלומיניום

בשנים עברו כאשר אופי החיים היה שונה לגמרי, יכולנו להשאיר דלת פתוחה, סורגים בחלונות לא היו מוצר חובה ולא תמיד טרחנו להגיף את התריסים בלילה. החיים עם השכנים נשאו אופי שונה לגמרי ביחס להיום. כולם חיו בהרמוניה עם פרגון הדדי כאשר לא חשבנו כי צריך גם הגנה נוספת במקום מגורינו. אך כיום המצב הינו שונה בתכלית. אנחנו הפכנו להיות הרבה יותר חרדתיים וגם חשדנים ולא נעים לומר אך – בצדק… יותר מידי מקרים של פריצות לבתים וגניבות רכוש התחוללו ומתחוללים כל העת כאשר אנחנו יודעים כי אם לא נדאג לשמור על המקום שלנו ועל הרכוש – אף אחד לא יעשה זאת במקומנו.
יחד עם זאת נרצה לשמור על ביתנו בצורה יעילה ונוחה, עם שער חשמלי מאלומיניום שיפתח ע”י חיישן, או שלט רחוק מבלי הצורך המיושן של לגשת אל השער ולפתוח אותו ידנית.

שערים לבית מזמינים רק אצל המומחים

כאשר אנחנו מדברים על נושא זה אנחנו למעשה מדברים על מוצר שחייב להיות איכותי ובטוח וככל הנראה בבחירת מוצר איכותי לבית עדיף לבחור בשערי אלומיניום. מוצר שלא יהיה כזה – לא בטוח שהוא יענה על הצרכים שלנו. הוא יהיה קל לפריצה והוא לא יעניק לנו את הביטחון הדרוש לנו. מלבד זאת, המוצר עלול להוות בעיה של ממש מבחינה בטיחותית. היות ובמקרים רבים דגם שאינו עשוי על פי התקנים עלול להוות מכשול של ממש ולגרום לתאונות שונות, לכליאת גפיים ואף למקרים חמורים יותר.

כאשר אנחנו מחפשים שערים לבית חשוב שנשים דגש על הבחירה הנכונה בעסק המתאים. שני פרמטרים המרכיבים בדרך כלל את הדרישה:

  1. האחת היא איכות המוצרים, ההקפדה על החומרים הנכונים והביצוע המקצועי והשנייה היא השירות האדיב. נדמה כי את שניהם תוכלו לקבל – ובשפע אצלנו.
  2. אנחנו שמים דגש על מוצרי איכות ברמה הגבוהה ביותר. הן מבחינת הבחירה בחומרים הנכונים והן מבחינת ביצוע העבודה בשטח. הצוות שלנו הינו צוות מקצועי במיוחד המשקיע בעבודה איכותית ומושלמת כדי שהתוצר הסופי יהיה מוקפד ואיכותי עד הפרט האחרון.

מלבד זאת חשוב לנו כי כל לקוח יקבל את השירות המושלם ללא כל פשרות. אנ.אס עבודות אלומיניום מספק שירות אדיב של צוות קשוב אשר ישמח למלא את מבוקשו ואת רצונו על הצד הטוב ביותר של שערים לבית.

חייגו עכשיו