שערים מאלומיניום

שער אלומיניום זהו מוצר אותו אנחנו מוצאים בהרבה מאוד מקומות, הם תוחמים עבורנו את חצר בית הספר כמו גם את חצר הגינה.המוצר מתאים לפתח החניה וגם לכניסה לבית. כאשר נקפיד על בחירה נכונה ונתאים אותו למטרה שלנו, נהנה מהמוצר שייתן לנו את המענה המושלם לצרכים שלנו. ניתן לשים לב שבכל בית פרטי ובניין עם מספר גדול או קטן של קומות, מותקן לו דגם איכותי ובטיחותי שמגדיר את המרחב של אותו בית פרטי או בניין מפני זרים שלא שייכים לאותו המרחב.

שערי אלומיניום עושים רק אצל אנ.אס

 • עבודה איכותית ללא “עיגול פינות” וללא פשרות על איכות החומרים כמובן
 • התקנת שערי אלומיניום בצורה מקצועית ומהירה ללא בזבוזי זמן ועיכובים מיותרים
 • שערי אלומיניום עם אחריות מלאה על העבודה אנחנו באנ.אס לא שוכחים אותכם גם לאחר העבודה
 • מחיר אטרקטיבי ומשתלם לכל כיס, כדי שכולם יוכלו להנות משערי אלומיניום איכותיים לביתם

השימושים והיתרונות של שער אלומיניום

אנו מוצאים כיום שימוש נרחב למוצרים אלו. הם מעניקים לנו הגנה וביטחון כמו כן, בנוסף לתחושת הביטחון והפרטיות, הם מעניקים יופי כאשר ישנם דגמים בעיצוב מיוחד אשר מעוצבים ביד אומן בהתאם לצרכים שלנו.

 • תחושת מרחב גדר ושערים מאלומיניום מעניקים תחושת מרחב ותיחום ובכך יוצר תחושת הגנה מפני אנשים זרים וביטחון שלא יקרה כלום לילדים שישחקו בשטח הפתוח של אותו השטח הפרטי או לאנשים לעשות מפגשים חברתיים או משפחתיים או סתם כך ליהנות מהשמש באזור הבית או הבניין בלי שום דאגה שיצפו עוברי האורח הלא מוכרים או יפשלו אל תוך המתחם או השטח הפרטי.
 • איכות החומר – דגם לכניסה פרטית יכול לתת מענה של שערי חניה, כניסה, פחי אשפה, כניסה למחסנים ועוד. דגם שנעשה באמצעות בצורה מדוקדקת ומקצועית ובאמצעות חומר מקצועי יעניק את תחושת הביטחון הנדרשת לצד הניראות הכללית שמתחברת אל מרחב הבית או הבניין, דבר ופרט לא פחות חשוב.
 • עיצוב בהתאמה אישית – הדגם יעניק לבית שלכם מראה יוקרתי ומהודר שיחזיק מעמד לאורך זמן גם אחרי מזגי אוויר של חורפים גשומים במיוחד וגם לאחר שמש חזקה ושורפת.
 • חוזק – אלומיניום הינו חומר קל, אך חזק במיוחד גם בפני פגיעות וכדומה, מה שהופך אותו גם לנוח להרכבה ולשימוש וגם עמיד.
 • אסטתיקה – שערי אלומיניום הינם יפים ונראים קלילים בתוך שטח הבית, הם לא נראים גודלים מדי ומסורבלים כמו פלדה למשל, הם נראים נוחים ומעוצבים בצורה יפה יותר, ובכך שומרים על צורה יפה בשטח הבית.

שער אלומיניום

ממה מורכב מחיר שערים מאלומיניום

המחיר של שערים מאלומיניום מסוגים שונים מורכב מכמה פרמטרים, הנה כמה מהם –

 1.  החומר ממנו בנוי השער: אחד מהמרכיבים העיקרים ביותר להרכבת מחיר סופי, הוא סוג החומר בסופו של דבר, האם מדובר בחומר זול כמו אלומיניום? חומר יקר כמו ברזל? ככל שעלות חומר הגלם יקרה יותר כך גם המחיר יהיה בהתאם
 2. גודל השער: כפי שניתן להבין ולהסיק לבד, מחירי שערי אלומיניום ושערים באופן כללי נעים עפ”י מחיר למטר, בגלל התכנון וההכנה המקודמת של השער למידות המתאימות ובנוסף יותר מטר משמעו יותר חומר גלם
 3. זמן העבודה: כשמדובר בעבודה מורכבת וגדולה המחיר יהיה בהתאם, מפני שזמן העבודה יהיה ארוך משמעותית מפרויקט פשוט אחר. ניתן לעשות את ההשוואה הזו לבקבוקי אלכוהול למשל, ישנם בקבוקי טקילה זהים מבחינת סוג הטקילה שבהם, ותקופת היישון, אך הם שונים במחיר, מכיוון שאחד מאוחסן בבקבוק שנוצר ע”י מפעל עם עיצוב מודרני, אך השני יקר הרבה יותר בגלל שהוא עוצב בידי הבעלים, הוא מצייר עליו באופן אישי, דבר הלקוח לו יותר זמן עבודה.
 4. צורת הסגירה והפתיחה של השער: ישנם שערי אלומיניום נגררים פשוטים, ישנם חשמליים, ישנם שערים חשמליים מתרוממים, ישנם שערי אלומיניום כנף, וכך עוד המון סוגי שערים מאלומיניום, לכל סוג שער כזה או אחר מחיר אחר, בעקבות עלות החומרים שהוא מצריך ובגלל כמות זמן התכנון וההרכבה שלו.

מחירון שערים מאלומיניום

המחירון הינו מדגם מרחבי הרשת עם מחירים מוקבלים בשוק, ואינו מייצג את מחירו של אנ.אס עבודות אלומיניום. המחירים הינם לפני מע”מ ולפי מטר –

 • שער מאלומיניום (מחיר למטר): 750 – ₪1200
 • שער ברזל: 1500 – ₪2500
 • מחיר שער עץ: 700  – ₪1500
 • מחיר שער כניסה לבית פרטי: 850 – ₪1500
 • שער אלומיניום חשמלי נגרר (מחיר למטר): 1000 – ₪1500
 • שער מאלומיניום כנף חשמלי: 1000 – ₪1500
 • שער חשמלי מתרומם: 500 – ₪1200
 • שער נגרר(מחיר למטר): 600 – ₪1550
 • מנוע לשער אלומיניום חשמלי: 3000 – ₪4000

באמצעות עבודות עם החומר ניתן לקבל תצורות מגוונות, גדלים שונים ושילובם עם חומרים שונים כמו זכוכיות מחוסמות או עץ על מנת להעניק עוד מרקם וצבע לצבע השחור או הלבן של החומר היעיל. כמובן שקיימים גם שערי אלומיניום מוכנים אותם מהיר יותר לספק ללקוח. אותן חברות מקצועיות, המעניקות את הפתרון עיצוב בהתאמה אישית יכולות להגיע לכל הגדלים, האורכים, העיצוב והסגנון שנבחר על ידי בעל הרכש או בעלי הבניין, מכיוון הקלילות עם עבודות מסוג חומר זה ועיבודן, ניתן להגיע לתוצאות מקסימות ויפות לצד תחושת הביטחון ועצם הביטחון לשם זה הם נועדו

ההבדל בין שער אלומיניום לשער ברזל ומתכת

ברזל נחשב לחומר חזק יותר מאלומיניום וכבד יותר, אך כמובן פרט שזה לא אומר שאלומיניום הוא חומר חלש, יש יתרון משמעותי לשער אלומיניום מאשר שער ברזל והוא שבמידה ומתקינים שער ברזל בבית ובמיוחד עם הוא חשמלי, הוא כנראה יהיה יקר יותר, מהסיבה שמשקלו רב יותר, לכן הוא זקוק למנוע חזק יותר כדי לפתוח ולסגור את השער מברזל. לעומת זאת שערי אלומיניום הינם קלים וצריכים מנוע קטן יותר, הוא בעלי תנועה גמישה יותר משל ברזל, וכמובן שהם עמידים יותר לארוך זמן בפני תנאי השמש והגשם, בהשוואה לברזל שמחליד.

שער ממתכת הינו פתרון יעיל למקומות מסוימים וספיצפים, אך באופן כללי בתור שער חשמלי לבית, הוא לא פתרון חכם במיוחד, במיוחד מאותה הסיבה ששער ברזל הוא לא פתרון מתאים, הוא מחליד וכבד יותר.
יש לקחת בחשבון ששער אלומיניום יקר יותר משער ברזל או מתכת, עקב כל היתרונות שלו לעומת חומרים אחרים. חשוב לזכור את היתרונות הללו, כי בטווח הארוך המחיר משתלם באופן משמעותי.

חברה מקצועית לייצור והתקנה של שערים מאלומיניום

כאשר אנחנו מעוניינים להתקין שערים מאלומיניום אנחנו חייבים לברר בראש ובראשונה על בתי העסק השונים אשר מציעים את השירות. לא כל מי שמעיד כי הוא מייצר מוצרים אלה הוא אכן כזה אשר עליו נוכל לסמוך. יותר מידי סיפורים כבר אירעו עם תוצרים שלא יוצרו באופן בטיחותי ומתאים כאשר כתוצאה מכך נגרמה עגמת נפש רבה ולעיתים אירעו אף אסונות של ממש בעקבות שערים חשמליים מאלומיניום אשר לא נבנו באופן נכון ובטוח. על כן, חשוב מאוד לשים לב ולבחור אך ורק בחברה מקצועית אשר אצלה נזמין את הדגמים בכדי שנהיה בטוחים כי בחרנו במוצר שיאפשר לנו לישון בשקט מכל הבחינות.

 • למען הבטיחות – אחת המטרות הכי חשובות אשר בגללן אנחנו בוחרים להתקין את המוצר זוהי המטרה של שמירה על הביטחון ועל הבטיחות שלנו בבית או בחצר. הדגם אותו אנחנו יכולים גם לנעול מעניק לנו שמירה מרבית על רמת הביטחון שלנו כאשר לא כל מי שיחפוץ יוכל לקפוץ אלינו לביקור. מלבד זאת, המוצר מעניק לנו את ההגנה מפני בעלי חיים שעשויים למצוא אצלנו בחצר מחסה נעים למגורים. כמו כן, חשוב להקפיד על גובה שער כניסה נכון ובטיחותי.
 • למען הפרטיות – כאשר אנחנו מתקינים האזור שלנו הופך להיות פרטי כאשר לא כל עובר אורח יוכל להציץ ולראות אותנו. גינה מגודרת עם דגם סגור יחצוץ בינינו לבין העולם שבחוץ.
 • למען היופי – למרות שהמטרות הראשוניות של המוצר הן השמירה על הפרטיות שלנו וכמובן גם השמירה על הביטחון עדיין יש כאן גם את האלמנט העיצובי כאשר הדגם מעניק לנו הרבה יופי וחן לכל מקום אשר בו אנחנו בוחרים להשתמש בהם.

חברת אנ.אס מספקת שירותי שערי אלומיניום בצפון, בדרום ובמרכז. מה אנחנו עוד מייצרים? שערים נגררים, מעקות חוץ – תכנון והתקנה נכונה של מעקה מדרגות לבית שלכם

שאלות ששואלים אותנו על שערי אלומיניום

המחיר של שערים מאלומיניום נקבע קודם כל בבחירת הדגם שאותו תרצו לרכוש, כמה מטרים השער מיועד להיות, כמות חומרי הגלם על מנת לייצר את השער הזה, עלות עובדים וייצור, אזור התקנה ומורכבות יצור והרכבת השער לאחר שכלול של כל הפרמטרים הללו ניתן לקבל מחיר מדויק.

שער אלומיניום מתאים לכניסה לבתים פרטיים או לכל בית עסק וכיום שערים מאלומיניום הפכו לפופלריים במיוחד

כמובן, הם יספקו את הביטחון שאותו אתם צריכים, ויוסיפו רבות לעיצוב חצר ביתכם

חייגו עכשיו