צביעת ברזל בתנור

צביעת ברזל בתנור, הינה פתרון יעיל ביותר עבור תחומים שונים, וכמובן עבור המון סוגי מוצרים שעלות הייצור וזמן הייצור שלהם הם מאוד ארוכים ומשמעותיים, כך שהרצון העיקרי לאחר עבודה כה קשה הוא לשמור עליהם באיכות המקסימלית לזמן הארוך ביותר.

חסכון בעלויות כשמייצרים מוצרים גדולים מאוד מפלדה, שלוקחים המון זמן עבודה, על הייצור, והמון כח אדם שעולה כסף למעסיק, והמון מקום לאחזקה, לא רוצים בעצם להפסיד עוד כסף. כשצובעים פלדה בקמין, אפשר לנקז את כל האבקה שנשפכת בשלב ההתזה, ולעשות איתה שימוש חוזר על מוצר אחר, וכך בעצם “לא זורקים כסף לפח”. להבדיל מצבע רגיל ששם מה שנשפך על הרצפה, שם נגמר העניין איתו, כי לא ניתן לקחת אותו מהרצפה.

צבע בתנור לברזל תשמור על שמכם הטוב

נניח ואתם מפעל ייצור לתמרורים ורמזורים, לא תרצו לפגוע בשמכם הטוב בכך שתסתכנו במכירת מוצר שלא צבוע בקמין, ולאחר כמה חודשים יתחיל לדהות, זה כמובן ישמש לרעתכם מפני ששמכם הטוב יפגע על כך שמכרתם מוצר שאחרי כמה חודשים כבר מתחיל להרס. כשאתם מוכרים מוצר שחומר הגלם שלו עבר את התהליך אתם יכולים להיות רגועים ושקטים, ששמכם הטוב ישמר ואפילו יקבל שבחים רבים, על כך שהחומר כה חזק, שגם אם תרצו להחליף את צבע המוצר יהיה לכם מאוד קשה להסיר אותו, וכנראה שתוסיפו עוד שכבה מעליו.

למה בעולם התעשייה מבצעים צביעת ברזל בתנור

צביעה בתנור למתכת בצורה תעשייתית חייבת להיות חזקה ככל האפשר על מנת שהתוצר יהיה מוצר מתכתי צבוע על פי הדרישות או הצרכים אך ללא שום סיכון, קטן ככל שיהיה, שהגוון ידהה או ייעלם לאט לאט. שום חברה או עסק שמוכר ברזלים צבועים לא יכול להרשות לעצמו שהפריטים שנצבעו אצלו ידהו או ייחלשו עם הזמן ולכן חשוב למצוא את השיטות וטכניקות העבודה הכי מתקדמות וטכנולוגיות שקיימות כיום ולהיעזר בהן על מנת לבצע זאת ללא קשר לייעוד או השימוש בתוצר הסופי.

כאשר מתחילים לצבוע, זה מתי שהתהליך הופך לחשוב, וצריך להקפיד על כל השלבים והפעולות הנדרשים במהלכו, מה שיבטיח תוצר מושלם, עמיד ויציב מאד. כאשר מבינים את העקרונות של הענקה זו, קל יותר להבין את היתרונות של השיטה ואת ההעדפה לפנות אל אנשי מקצוע שמבצעים זאת.

איך מבצעים צבע בתנור לברזל הלכה למעשה

על מנת להוסיף זאת בצורה תעשייתית, חזקה וכזאת שתהיה עמידה צריך לבחור בחומרים שמיועדים לשימוש תעשייתי ולא להתפשר על האיכות שלהם. הקורות יצופו על פי ההזמנה של הלקוח או על פי שיקול הדעת של בעל העסק ולאחר מכן ייכנסו לחימום. בזכות הטמפרטורה הגבוהה, החומר נצמד לקורות הברזל בצורה יסודית וחזקה ובעצם האחד בהן. זה מה שהופך את התוצאה להרבה יותר יעילה ומתאימה בהרבה מאד מקרים או סיטואציות בדומה במדויק לצביעה בתנור למתכת.

לאחר קבלת קורות הברזל הצבועות אפשר להמשיך בתהליך ולעשות בהן את השימוש הדרוש. אפשר להיות בטוחים שהצבע יהיה חזק, עשיר ומבריק וייקח הרבה מאד זמן, אם בכלל, שהוא ייראה פחות טוב. אפשר לומר שזה היתרון הגדול ביותר של שיטת צביעה בתנור זו ואכן היא נחשב למתקדמת ביותר וזו שמספקת את התוצרים הכי טובים ומתאימים במגוון רחבשל מקרים ועבודות תעשייתיות.

מתי צריך להיעזר בשיטות של צביעת ברזל

כאשר מתעניינים ברכישת מוצר זה או אחר שעשוי מחומר זה (או ממגוון מתכות אחרות) אפשר להגיע אל ספק מוסמך ומנוסה ולהזמין ממנו את מה שצריך, או להגיע קודם לכן אל ספק של חומרי גלם ולהזמין צבע של הקורות. אין ספק שמדובר בתהליך מעט ארוך ומסורבל ולכן פנייה אל בית עסק שבו זה מתבצע, וגם עיבוד של הברזל לאחר מכן לכדי התוצר הסופי כפי שהלקוח מזמין תהיה הדבר הנכון והמתאים ביותר מבחינת הלקוח. מדובר בכמה פעולות ושירותים שיבוצעו תחת קורת גג אחת ואין ספק שעבור קהל הלקוחות זה יהיה הרבה יותר עדיף מאשר לכתת רגליים בין כמה בעלי עסקים.
חברת אנ.אס עבודות אלומיניום הינה חברה אמינה המתמחה בתחום עם ניסיון רב ומשתמשת בחומרים האיכותיים ביותר. תוכלו למצוא אצלנו שירותים נוספים ומידע מלא באתר. צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לכם לצבע בתנור לברזל.

חייגו עכשיו