לפרגולות מתכת יש יתרונות רבים על פני עץ ובחברת אנ.אס עבודות אלומיניום יודעים לנצל את היתרונות הללו כדי לייצר עבורכם דגמים באיכות גבוהה.

פרגולות מתכת

לפרגולות מתכת יש יתרונות רבים על פני עץ ובחברת אנ.אס עבודות אלומיניום יודעים לנצל את היתרונות הללו כדי לייצר עבורכם דגמים באיכות גבוהה.

 אם בעבר הנטייה של רוב האנשים הייתה לבחור בחומר העשוי מעץ, הרי שכיום אפשר לראות בבירור מעבר לכיוון זה. בעוד שהיתרון העיקרי היחיד של העץ הוא המראה הכפרי שלו, לחומר העשוי ממתכת יש יתרונות רבים נוספים שמאפילים על יתרון זה.

מדוע לבחור בפרגולת מתכת על פני עץ

פעם היה נפוץ להתקין רק פרגולות עץ, אך היום כבר הבינו שפרגולות מתכת עדיפוךת בהרבה מכמה סיבות.

  1. פרגולות עץ בעלות בלאי – לפרגולות עץ יש הרבה דברים שצריך לשמור עליהם ולתקן כמו, תיקוני צבע לאחר זמן, בדיקות על חרקי עץ שלא יאכלו את הפרגולה מבפנים, לעומת זאת פרגולות מתכת לא נהרסת מבחינת הצבע, ואינה מצריכה תחזוקה כזו או אחרת בהקשר של חרקים.
  2. פרגולות מתכת שומרות על מזג אוויר נעים – פרגולות מתכת יכולות לסייע צל עשיר כמו פרגולות עץ כמובן, אך יש לה יתרון נוסף שהיא משמשת מכסה לגשם ולרוח קרה בחורף הקר, להבדיל מפרגולה מעץ שבה יש חריצים ולא מגנה במאה אחוז מגשם ורוח.

מהם היתרונות בפגולות מתכת

היתרון הגדול שלהן זו האפשרות לשלב מנגנון חשמלי בקירוי המבנה. התקנת מנגנון חשמלי תאפשר לכם ליהנות משליטה במידת ההצללה שלה. ביום חמים ונעים תוכלו לפתוח את התקרה ולשבת תחתיה בהנאה רבה, וביום קריר וגשום תוכלו לסגור את התקרה עד לאיטום מוחלט, וכך למנוע חדירה של מי גשמים לתוך המבנה ואף לבית עצמו.

שני סוגי הפרגולות מתכת

ברזל- ברזל הוא חומר יקר יותר, אך היוקרה שלו מגיעה עם חסרון וזה הצורך לתחזק ולשמור עליו באופן קבוע, כדי שלא יחליד וייהרס. החומר חזק וזמין בטבע. לשם כך מומלץ בצע צביעת ברזל בתנור.
אלומיניום – באלומיניום אין צורך בתחזוקה מורכבת ומחירן נוח יותר. כמו כן, האלומיניום נחשב לעמיד בפני חום, לחות ורטיבות ולכן הוא מושלם למזג האוויר בישראל, זו הסיבה ששערי כניסה לבית הם שערי אלומיניום במרבית המקרים.

כאשר אנחנו יושבים עם לקוח או משפחה ומתחילים בהליך תכנון המתאים, אנו רואים לנגד עינינו מוצר בעל ערך אדריכלי רב שיכול להיות מרשים ופונקציונאלי כאחד. מוצר טוב הוא כזה שתוכלו לשבת תחתיו בנוחות ולא להרגיש שאתם בתוך חממה או להיפך, חשופים לקור רב מדי. בנוסף לכך הוא לא יצריך מכם מאמץ רב מדי בניקיון ותחזוקה. ולבסוף מה שהופך אותו לטוב הוא העיצוב והעמידות שלו, שישרת אתכם למשך שנים רבות, ללא צורך בהחלפתו.

דגמי ברזל מעוצבים

את הדגמים תוכלו להזמין אצלנו בהתאמה אישית לחצר או למרפסת בביתכם, והן גם מתאימות לשימוש במסעדות, בתי עסקים ומוסדות. האלומיניום נחשב לעמיד בפני חום, לחות ורטיבות ולכן הוא מושלם למזג האוויר בישראל. בנוסף, אנו מציעים לכם אפשרויות שונות לצביעה בגוונים שתבחרו, כדי להתאים את המראה לחזות החיצונית של הבית, מבלי ליצור מראה תעשייתי ולא אסתטי. צביעה בתנור מקצועית של דגם מאלומיניום מבטיחה שהצבע לא ידהה עם השנים גם ללא פעולת שימור מיוחדת מצדכם.

קצת עלינו

חברת אנ.אס עבודות אלומיניום היא חברה בעלת ניסיון רב ומתמחה במציאת פתרונות תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של עבודות אלומיניום מסוגים שונים. הניסיון הרב שלנו בתחום והידע שצברנו במהלך העבודה מול גורמים שונים, הפך לכלי שימושי במיוחד שמאפשר לנו להציע לכם דגמים בעיצובים שונים, גוונים, סגנונות ובהתאמה אישית בחברתנו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים אלה בעיצובים שונים, גוונים וסגנונות. מעוניינים במשהו אחר או בשינוי באחד הדגמים בקטלוג? אנחנו כאן לרשותכם ונשמח לתכנן עבורכם דגם מותאם אישית. צרו עימנו קשר ונשמח לייעץ ולסייע לכם בבחירה של פרגולות מתכת האידיאלית עבורכם.