עיצוב בטיחותי

ישנם מוצרים אשר חיוניים מאין כמותם לבטיחות שלנו ושל ילדינו, אך יחד עם זאת יכולים להיות מעוצבים באופן נאה ומושך את העין ולהוות כפריט נוי לכל דבר. דוגמה למוצר כזה הוא המעקה. 

מה משותף לגרם מדרגות ולגג בנין? ייתכנו נושאים רבים, אך אחד העיקריים שבהם הוא הנחיצות והחיוניות שבהצמדת מעקה בטיחות אל הקצוות שלהם. גג ללא מעקה עלול להיות מוקד לסכנה משמעותית של נפילה מגובה. גם גרם מדרגות שאינו תחום מצדדיו במעקה עשוי להביא לתוצאות הרות אסון. מעקה אלומיניום הוא אמצעי בטיחות חשוב וחיוני לשמירה על בטיחות העוברים ושבים במקומות גבוהים.

אם חשבתם כי מעקה צריך להיות פונקציונלי בלבד, שגיתם. קיימים היום סוגים רבים ונאים של מעקות שמוסיפים נוי ונופך רב לחלל שבו הם נמצאים, וקשה לזכור שהם נמצאים בו כאמצעי בטיחות. מעקות סטנדרטיים יהיו עשויים אלומיניום בדרך כלל, והטקסטורה שלהם תהיה חלקה. מעקות מעוצבים, לעומתם, יכולים לשלב מתכת עם עיצובים שונים ומסוגננים, כמו זכוכית מדוגמת ועוד.

בבחירת המעקה כדאי לתת את הדעת למספר פרמטרים חשובים:

  •  בטיחות – אל תשכחו את המטרה לשמה נועד המעקה. חשוב שהוא יהיה יציב, חזק ויוכל לשאת כובד רב יחסית. המעקה מגן מפני נפילות וחשוב שימלא את ייעודו בשלמות.
  • יופי – השתמשו במעקה כאמצעי לשדרוג החלל שלכם. עצבו אותו בדרכים מעניינות והוסיפו לבית או למשרד הדר ורושם.

לסיכום, אם ברצונכם לשמור על הבטיחות ולא להתפשר על היופי, אנחנו N.S עבודות אלומיניום הכתובת עבורכם. שנים של ניסיון ומיומנות הפכו אותנו למקצועיים במיוחד בתחום המעקות, ונשמח לתת לכם שירות יעיל ומקצועי.