מעקות מעוצבים

מעקות מעוצבים יספקו לכם לא רק מענה בטיחותי, אלא גם יוסיפו חן לבית ויהפכו למרכיב מרכזי בכל קו עיצוב שתבחרו.  המעקות שלנו יוסיפו חן לבית ויהפכו למרכיב מרכזי בכל קו עיצוב שתבחרו.

במדינת ישראל, מעקה למדרגות ולמרפסות זו דרישה בטיחותית שמטרתה להגן עליכם מפני נפילות. כל מעקה חייב לעמוד בתקן כדי שיוכל למלא את תפקידו בצורה טובה, אך אין זה אומר שהוא חייב להיות במראה מסורבל ומגושם. אנחנו בחברת אנ.אס עבודות אלומיניום, מאמינים שהכל תלוי בחומר הגלם אתו בוחרים לעבוד.

מעקות מעוצבים למדרגות

לאלומיניום יש יתרונות רבים כחומר גלם, ולכן אין זה פלא שהוא משמש לייצור של מוצרים רבים. האלומיניום הוא חומר קל יחסית, זמין, נוח לעיצוב וקל להתקנה. כמו כן, הוא נחשב לחומר חזק ועמיד, שיכול לשמש למשך שנים רבות, ללא צורך בתחזוקה מיוחדת.

בשל יתרונות אלו ועוד רבים אחרים, אלומיניום זו גם הבחירה שלנו למעקות מעוצבים. אנחנו בחברת אנ.אס עבודות אלומיניום מומחים בעבודות אלומיניום ובתכנון, עיצוב וייצור של מגוון פתרונות כמו שערים מאלומיניום, פרגולות ומעקות, כולל התקנה מקצועית בידיים מיומנות. בזכות השימוש באלומיניום כמרכיב עיקרי במעקות, אנו יכולים לעצב אותם בצורות שונות, לצבוע בכל גוון שתבחרו ולהתאים אותם לכל בית ולכל גרם מדרגות באופן אישי ובהתאמה מקסימלית לנתוני המקום.

אילו מעקות מעוצבים אנו מייצרים עבורכם?

מדמיינים מעקה חדר מדרגות או לבית בצורת שבכה עדינה או עם פיתוחים מעניינים? רוצים לשלב את האלומיניום עם חומרי נוספים כמו זכוכית או עם עץ? ואולי אתם מעדיפים את המראה הקלאסי של מעקה עם שלבים? את כל אלו תוכלו למצוא אצלנו במבחר דגמים שכבר עיצבנו וייצרנו ללקוחותינו המרוצים.

בשלב הראשוני נגיע לראות את המקום, ניקח מידות ונשמע מכם על איזה מעקה אתם חולמים. אם מדובר בבית בבניה, נקשיב גם לקו העיצובי שאתם רוצים להשליט בבית ונוכל לכלול בפגישה גם את מעצבת הפנים שבחרתם. לאחר מכן, נציג בפניכם את קטלוג המעקות שלנו שנוכל לבנות במידות שונות ולהתאים אליכם בצורה אופטימלית, ומתוכו תוכלו לבחור מעקה שכבר עיצבנו בעבר, או ללכת על אפשרות אחרת והיא ייצור ועיצוב אישי של מעקה חדש עבורכם.

בשלב הבא נציג לכם הצעת מחיר ולוח זמנים, ונשחרר אתכם להמשך עיסוקיכם. אנחנו נמשיך מכאן לסדנת העבודה שלנו, המצוידת בכל הציוד המתקדם הדרוש בכדי ליצור מעקות אלומיניום, כולל צביעה מיוחדת בתנור. בסוף תהליך הייצור, נתאם אתכם תאריך נוח, בו נבוא שוב והפעם כדי להתקין את המעקה. התקנת המעקה היא אמנם השלב האחרון בסיפור, אך מדובר בשלב חשוב ביותר, שכן התקנה מרושלת תגרום לכך שהמעקה לא יהיה יציב ולא ישרת אתכם בצורה טובה ובטיחותית. הצוות שלנו מיומן בהתקנת מעקות מעוצבים מאלומיניום, והוא יוכל לעשות זאת במהירות ובצורה מדויקת.

רוצים לראות פרוייקטים נוספים שלנו? כנסו לאתר הבית שלנו ותוכלו להתרשם.

חייגו עכשיו