מעקות חוץ

יש סיבה טובה לכך שאנחנו בוחרים לייצר מעקות חוץ דווקא מאלומיניום, והיא השאיפה שלנו להעניק ללקוחות שלנו את הטוב ביותר. בכל פעם שאנחנו מתכננים דגם אלומיניום עבור לקוח, אנו לוקחים בחשבון שהמוצר מיועד לשמור על בטיחותו של הלקוח ומי שנמצא בסביבתו, וגם להשתלב במראה החיצוני של המקום בצורה טבעית ואסתטית. לכן, בחירת חומר הגלם ממנה נייצר את הדגם חשובה מאין כמוה.

האמת שיש לנו יותר מסיבה אחת להשתמש באלומיניום
ניתן לייצרם ממספר חומרים וגם משילוב ביניהם. החומרים הנפוצים הם ברזל ואלומיניום. בעוד שלברזל יש תכונות חיוביות כמו חוזק ומראה יוקרתי, הרי שאלומיניום מאפשר להשיג את אותן יתרונות בתוספת תכונות חיוביות אחרות, שאין בברזל.

יתרונות האלומיניום למעקות חוץ

  1. האלומיניום הוא חומר חזק ויציב, וזה בדיוק מה שאתם מצפים ממוצר זה.
  2. כמו כן, חומר האלומיניום קל לחיתוך ולעבודה, ולכן נוח לעצב אותו בצורות שונות, וזה יתרון גדול בתכנון ועיצוב מאלומיניום.
  3. האלומיניום גם קל יחסית מבחינת משקל ביחס לחומרי גלם אחרים
  4. והיתרון המשמעותי ביותר שלו, זו העמידות בפני קרני השמש החזקות, לחות ורטיבות. יתרון זה הופך אותו לחומר אידיאלי לתכנון והתקנת המוצר, הנמצא לרוב במקומות חשופים לכל שינויי מזג האוויר.

קצת עלינו

אנו מובילים בתחום עבודות אלומיניום ומספקים פתרונות יצירתיים בנוגע לשערי חניה, שערי כניסה, פרגולות, גדרות ומעקות מעוצבים פנים וחוץ. במהלך השנים צברנו ידע רב וניסיון בתחום זה, ובאמצעותם הגענו לנקודה בה אנו נמצאים היום, והיא האפשרות לייצר עבור כל לקוח דגם בהתאמה אישית, בסטנדרטים גבוהים ובאיכות בלתי מתפשרת. אצלנו תקבלו שירות אישי מהרגע הראשון, בו ניפגש לייעוץ ראשוני ועד להתקנה במקום המיועד. לאורך כל הדרך נקפיד להיות זמינים לשאלות, לקחת בחשבון את הדברים שחשובים לכם ואת הנתונים המדויקים של המקום בו אמור להיות המוצר, ולאלו נצרף את הידע המקצועי שלנו ואת הציוד המתקדם באמצעותו אנו מייצרים את המוצרים. את העבודה היסודית שלנו תוכלו לראות בפרטים הגדולים כמו גם בפרטים הקטנים, בעיצוב, בהתאמה האישית, בצביעה, בחיבורים ובהתקנה. המוצרים שלנו יתמכו בכם בירידה ובעליה במדרגות וגם יגנו עליכם מפני סכנת נפילות ממרפסות וממקומות מוגבהים. ובזכות השימוש באלומיניום כחומר גלם מועדף, תוכלו ליהנות מהמוצר למשך שנים רבות, ולא לדאוג מהישחקות, התרופפות, קילופי צבע או כל נזק אחר שיכול להיגרם כתוצאה מהחשיפה לשמש או לגשם. הדגמים שלנו בעלי תו תקן והם עומדים בכל דרישות הבטיחות, החל משלב הייצור ועד להתקנה אצל הלקוח.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשרכדי שנוכל לייעץ לכם אילו מהמעקות חוץ הוא הטוב ביותר עבורכם.

חייגו עכשיו