מעקות אלומיניום

עולם העיצוב תופס היום מקום של כבוד כאשר אף בתחומים שעד היום הדגש היה על פונקציונאליות לצד בטיחות הרי שכיום מקבל הקטע העיצובי את המקום המרכזי כאשר כל השאר הופך להיות עניין שולי. ניתן לקבוע מעבר לכל ספק כי הבחירה של מעקות אלומיניום מעניקות לנו איכות, פונקציונאליות לצד יופי ועיצוב מושלמים!

סוגי מעקות אלומיניום לפנים הבית

מעקות עשויות אלומיניום למדרגות –בד”כ מדובר על מעקות למדרגות בבית פרטי. כאשר מדובר בגרם מדרגות בתוך הבית זה עשוי להפוך לאלמנט עיצובי מרשים במיוחד. אם עד לפני שנים לא רבות, רבים נרתעו מהרעיון של מדרגות בתוך הבית, הרי שכיום, הפך המעקה לגורם מרשים ומיוחד ורבים רואים בו ממש כמו תכשיט המקשט ומפאר עבורנו את הבית.

כאשר אתם באים לבחור מעקה לבית, עומדות בפניכם כמה וכמה אפשרויות:

  • מעקה אלומיניום בסיסי – יש את המעקות הסטנדרטיות העשויות אלומיניום בעיצוב חלק ללא כל התחכמויות.
  • מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית – יש את המעקה הדקורטיבי המשלב את המתכת יחד עם הזכוכית: שקופה או חלבית.
  • מעקות מעוטרים – יש את המעקות המעוצבים הכוללות עיטורים שונים, קישוטים מעניינים כאשר הדוגמאות והאפשרויות הן ממש אין סופיות.

ניתן להתאים את המעקה בהתאם לסגנון העיצובי של הבית כך שהתוצאה עשויה לדמות מראה ממש כמו ארמון מפואר ויוקרתי.

מעקות למרפסת מאלומיניום – כשבוחרים מעקה למרפסת הבית, ישנם כמה פרמטרים שחשוב שתקחו בחשבון כי מעקה למרפסת לא מחליפים כל שבוע ולכן חשוב שתשימו לב לפרטים הבאים:

בטיחות – לפני הכל: גם במידה ואין ילדים בבית וגם אם המרפסת בקומה נמוכה, אף אחד לא היה רוצה למצוא את עצמו צונח מהמרפסת וע”מ שתחסכו מעצמכם אי נעימות שכזו חשוב להקפיד על התקנה מקצועית שתעשה ע”י מומחים בתחום.
עיצובית – התאמה לפנים וחוץ הבית: מעקות מעוצבים מהווה חלק עיצובי חשוב במראה הדירה מבפנים כמו גם מבחוץ. חשוב שתהיה גם התאמה לאופי המבנה החיצוני. החברה ממנה תרכשו את המעקה: חשוב שתעשו בדק שוק כדי לוודא שאכן מדובר בחברה בעלת ניסיון בתחום ושהיא עובדת על פי התקנים המקובלים.

אז איך בוחרים את המעקה למדרגות בתוך הבית

מעקות אלומיניום העשויות להיות ממוקמות בתוך הבית דורשות מאתנו הרבה יותר תשומת לב והשקעה בכדי שהם ישתלבו יפה עם העיצוב בבית ולא יהוו גורם זר שיכער את הנוף הכללי. על כן, חשוב מאוד לשים לב לכמה נקודות חשובות.

  • יופי – האפשרויות מבחינת היופי של המעקות הן די רבות. זה כבר לא כמו שהיה בעבר בו היו לנו רק מעקות אלומיניום חלקות ומשעממות. כיום אפשרויות העיצוב והמשחק עם עבודות אלומיניום הם כמעט אין סופיות ואנחנו יכולים להגיע היום לרמות גימור מדהימות אשר יהפכו את המעקה לתכשיט ייחודי שיקשט את הבית. ישנן המעקות המשלבות זכוכית וישנם אלו השקופים לגמרי כאשר מדובר בהחלט במוצר מרהיב ומיוחד. למעט היופי במעקות העשויות אלומיניום יש גם אפשרות לעשות פרגולות אלומיניום.
  • פרקטיקה – מאוד חשוב לבחור במוצר אשר יהיה פרקטי ונוח לתחזוקה. אם אתם רוצים שהמעקה ייראה נקי ומלוטש מבלי שיהיה עליכם לטרוח על כך – בחרו במוצר אלומיניום פרקטי שייראה תמיד יפה גם אם לא תדאגו באופן מיוחד על התחזוקה והניקיון של המעקה.
  • עמידות – ישנם רבים אשר מעדיפים להתקין בבית את המעקה העשוי עץ. אין חולק כי מדובר בפתרון דקורטיבי ונאה במיוחד אך חשוב לזכור כי העץ דורש תחזוקה והוא אף חשוף לבלאי – הרבה יותר מאשר המעקה אשר עשוי אלומיניום.
  • בטיחות – כאשר מדובר במעקה שיהיה בתוך הבית חשוב לשים לב לבטיחות של המעקה ושיהיה עשוי בהתאם לתקנים כדי שלא יהווה סיכון לבני הבית.

מעקות האלומיניום שלנו – יעניקו לכם איכות חיים, יופי מיוחד וגם בטיחות גבוהה.

עוד מוצרים שהם עבודות אלומיניום שלנו

שערי אלומיניום לחניה

שערים נגררים

חייגו עכשיו